STAG PS-04 dujų slėgio daviklis

Aprašymas

Temperatūros ir slėgio jutiklis PS-04.


Prietaisas matuoja dujų slėgį, vakuumą kolektoriaus viduje ir dujų temperatūrą dujų tiekimo linijoje. PS-04 matavimo sistema skirta LPG (propano-butano) ir CNG (metano) dujų įpurškimo sistemoms visuose automobiliuose, nepriklausomai nuo variklio galios, įskaitant ir turbokompresorius. Prietaisas užtikrina puikų našumą, nepriklausomai nuo dujų kokybės, vairavimo stiliaus ir transporto priemonės apkrovos.

 

Sumažintas reakcijos laikas į dujų temperatūros pokyčius.
Prietaisas buvo suprojektuotas taip, kad jį būtų galima sumontuoti tiesiai ant STAG AC W02 dujų tiekimo linijos, nenaudojant universalaus trišakio.

 

Darbo lankstumas.
Prietaisas puikiai veikia tiek esant dideliems, tiek mažiems dujų srautams. Šis efektas pasiektas naudojant šiuolaikinius aukštos kokybės jutiklius ir elektroninius komponentus, leidžiančius nedelsiant siųsti tikslią informaciją dujų valdikliui. Dujų srauto svyravimai neturi įtakos temperatūros matavimo kokybei.

 

Montavimas bet kokioje padėtyje.
PS-04 gali būti montuojama bet kokioje padėtyje netoli SND purkštukų arba tiesiogiai ant SND purkštuvo, su galimybe pasukti 360˚. Jutiklio montavimo padėtis neturi įtakos jo tinkamam veikimui.

 

Kompaktiškas dizainas.
Integruota matavimo sistema turi naujovišką dizainą, kuris nustato rinkos tendencijas. Dėl monolitinės kėbulo konstrukcijos ir vakuuminio vamzdžio statramsčio stiprumas pagerėjo ir nutekėjimas pašalintas.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

STAG PS-04 dujų slėgio daviklis

    Stag
  • Gamintojas: Stag
  • Prekės kodas: 163101
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 46.00€


Žymos: stag, ps-04, dujų, slėgio, daviklis, davikliai